Hotline
+905543461075
Ak Parti Mut Kadın kolları 6. Olağan Kongresi Gerçekleştirildi - Bölgenin Öncü ve İlkeli Haber Sitesi

Ak Parti Mut Kadın kolları 6. Olağan kongresini Mut Ziraat Odası Konferans salonunda gerçekleştirdi.

            08.11.2020 tarihinde Mut Ziraat Odasında gerçekleştirilen Kongreye ; Ak Parti Mersin Milletvekili Av Zeynep Gül Yılmaz , Ak Parti Mersin Milletvekili Hacı Özkan , AK Parti Mersin Kadın kolları başkanı  Aysel Mavioğlu ve bazı Yönetim Kurulu Üyeleri  , AK Parti Mut İlçe Başkanı  Soner Solak ile İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri , Mut Belediye Başkanı Volkan Şeker , Mut Belediye Meclis Üyelerinin bazıları ile AK Parti Kadın Kolları Delegasyonu ve Partililerin  katılım sağladığı programa ilgi oldukça yoğundu.

            Divan Kurulunun seçiminden sonra, Ak Parti Kadın kolları 6. Olağan kongresinde tek aday olarak seçime giren Firdevs Çabuk söz alarak ;” Ak Parti sancağını bir adım daha yükseğe ulaştırmak için sizlerden aldığımız manevi güç ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN’a olan inancımız ve Cenab-ı Hakkın yardımları ile davamıza sahip çıkmak için huzurunuzdayız.’’  dedi.

            Covid-19 ile mücadele kapsamında kurallara dikkat edilerek gerçekleştirilen Kongre de,  konuşma yapan Yılmaz ; “ Ümmetin üzerinde, yüce Türk milletinin üzerinde, Türkiye Cumhuriyetinin üzerinde oynanan oyunlar çok büyük.’’ Diyen  Yılmaz  “Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, Türkiye’nin önüne koyduğu hedefler doğrultusunda, Kadın kolları ve Gençlik kolları ile uyum içinde özveriyle çalıştıklarını” ifade ederek konuşmasını sonlandırdı.

          

            Kongrede söz alan, Ak Parti Mersin Milletvekili Hacı ÖZKAN; ’’ Bizim görevimiz Cumhurbaşkanımızın yüküne yük katmak değil, bizim görevimiz Cumhurbaşkanımızın yükünden yük almaktır.’’  Dedi.

         400 delegenin oy kullandığı kongrede, bütün delegelerin oyunu alan Firdevs ÇABUK, Ak Parti Mut Kadın Kolları başkanı olarak seçildi.

 

 

 

 

 

Paylaş