Hotline
+905543461075
Emniyet Müdürü Şenocak’tan Özel Yetenek Sınavı Öğrencilerine Moral - Bölgenin Öncü ve İlkeli Haber Sitesi

Mut Emniyet Müdürü Zafer Şenocak, özel yetenek sınavına hazırlanan gençlere moral verdi.

Emniyet Müdürü Zafer Şenocak, Mut kapalı Spor salonunda özel yetenek sınavı için hazırlanan parkurda antrenman yapan adayların çalışmalarını yerinde izledi. Adaylarla bir süre sohbet eden Şenocak, "Burada sizlerin başarı için mücadele azminizi izlemek o heyecanı yaşamak ayrı bir keyif. O nedenle sizi tebrik ediyorum ve başarılar diliyorum" dedi.

Mut kapalı Spor salonunda Beden Eğitimi Spor Yüksek Okulu (BESYO), Polis Özel Harekât (PÖH), Polis Meslek Yüksekokulu (PMYO), Polis Meslek Eğitim Merkezi (POMEM), Polis Amirleri Eğitim Merkezi (PAEM) ve bekçiliğe yönelik hazırlık yapan adaylar için açılan hazırlık parkurunda sınava hazırlanan adaylar parkurda kıyasıya mücadele ediyor. Tecrübeli ve bilinçli öğretmenler tarafından verilen eğitimler belirlenen saatlerde öğrenci alımı gerçekleştiriliyor. Parkurda adaylara ilk olarak ateş ölçümü yapılıyor ve sırası gelen aday öğrenci, el ve ayak dezenfektanı uygulandıktan sonra parkura alınıyor.

Beden Eğitimi Öğretmeni Ümit Aslan, Mut Olimpiyat kulübü olarak Eğitim verdiklerini, her yıl buradaki Mutlu hemşerilerimize polislik sınavlarına hazırlamaya çalışıyoruz. Hafta içi her gün sosyal mesafe kurallarına uyarak Antrenman yapıyoruz. Bu yıl yoğunluklardan dolayı 5 gruba ayırdık hafta içi her gün 5 gurupla çalışmaktayız açıklamasında bulundu.

Beden Eğitimi Öğretmeni Halil Uçar, ise birçok kurslarda olduğu gibi burada POMEM kursunda da ilk ve tek hazırlık kursu olduğu gibi aynı zamanda rekor sayılardayız. 120 öğrencimiz var, bu öğrencilerimize sadece Antrenman olarak gelip eve gitmesi değil, Beslenmesinden, uyku düzenine, bütün günlük yaşamlarındaki her şeyi düzenliyoruz ve programlıyoruz. Bir kamp hayatı sunuyoruz burada. Çocukların aynı zamanda sözlü mülakatı spor mülakatı ve sağlık mülakatı var öğrencilerimizin sınavlarda heyecanlı olduklarını bildiğimizden dolayı o heyecanı yaşamamaları için, öğrencilerimize burada aynı duyguyu yaşamaları için ortamlar yaratmaktayız. Emniyet müdürümüz Zafer Şenocak destek vererek öğrencilerimize moral oldu çok teşekkür ediyorum dedi.

Paylaş