Hotline
+905543461075
GÜLNAR BELEDİYESİ YOL YAPIM ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR - Bölgenin Öncü ve İlkeli Haber Sitesi

Gülnar Belediyesi, merkez ve kırsal mahalle yollarına yönelik yol yapım, bakım ve onarım çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Özellikle kış aylarında ulaşım sıkıntısı yaşanan vatandaşların mağduriyetlerini gidermek amacıyla yapılan çalışmalarda birçok merkez ve kırsal mahalle yollarının bakım ve onarım çalışmaları tamamlanırken, bu kapsamda İlçemize bağlı Saray Mahallesi Yüzbaşıoğlu Sokak Tilkipınarı mevkiinde stabilize yol çalışması devam ediyor.

ÇALIŞMALAR PROGRAM DAHİLİNDE BELİRLENEN BÖLGELERDE HIZLA DEVAM EDECEKTİR.

Gülnar Belediye Başkanı Alpaslan ÜNÜVAR çalışmalarla ilgili yaptığı açıklamada “ Merkez ve kırsal ayrımı yapmadan vatandaşların yaşam standartlarını yükseltmek için durmadan, yılmadan çalışmaya devam ediyoruz. Gülnar Belediyesi olarak nerede insan varsa oraya hizmet götürüyoruz. İlçemizde yol yapım, onarım ve kilitli parke yapımı olarak gerçekten önemli bir yol kat ettik. ilçemizin bazı bölgelerinde de belirlenen program dahilinde sokak içlerini de stabilize yol yapım çalışmaları yaparak özellikle kış mevsiminde vatandaşlarımızın yaşadıkları ulaşım sıkıntılarını ortadan kaldırıyoruz. Bu kapsamda Saray Mahallesi Yüzbaşıoğlu Sokakta devam eden çalışmalarımızın tamamlanmasıyla hem bölgede yaşayan vatandaşlarımız hem de bölgede üretim yapan vatandaşlarımızın mağduriyetlerini gidermiş olacağız. Çalışmalarımız program dahilinde belirlenen bölgelerde hızla devam edecektir” dedi.

Paylaş