Hotline
+905543461075
Halk Kütüphanesi Hafta Sonları da Açık Kalacak.. - Bölgenin Öncü ve İlkeli Haber Sitesi

Halk Kütüphanesi Hafta Sonları da Açık Kalacak..

Mut İlçe Halk Kütüphanesi artık hafta sonları da açık kalacak. Kütüphanenin kitaplık ve okuma yerlerinin Mut Kaymakamlığı ve Mut Belediyesi tarafından Kütüphanenin kitaplık ve okuma yerlerinin yenilenmesi için Mut Kaymakamlığı, Mut Belediyesi ve gönüllü vatandaşlar tarafından Onarımları yapılan Halk Kütüphanesi günden güne daha çok okuyucu yoğunluğunun her geçen gün daha da artması nedeniyle kütüphanenin çalışma saatleri Mut İlçe Kaymakamı Muammer Köken tarafından genişletildi.

Köken, Ev ortamında verimli ders çalışamayan gençlerimizin talebi üzerine Halk Kütüphanesi okuyucuya daha verimli hizmet vermesi için Cumartesi ve Pazar günleri de açık kalacak dedi.

Okuyucu gençler ise, bize bu imkanları sağlayan emeği geçen herkese teşekkür ederek, sağ olun ilçemiz gençleri için çok önemli bir açığı giderecek. Gençlik Merkezi ve Kapalı Güreş Merkezinin. Mersin de şartları tutan bir sürü ilçe varken bizim sıralamaya girmemizde etkili olan Vekilimiz Zeynep Gül Yılmaz ve ilçe kaymakamımız Muammer Köken’e çok teşekkür ederiz.

 

Paylaş