Hotline
+905543461075
Karacaoğlan Ortaokulu ‘’Sayende Artı Bir’’ Adlı Projeleri İle Birinci - Bölgenin Öncü ve İlkeli Haber Sitesi

Mut Karacaoğlan Ortaokulu ‘’Sayende Artı Bir’’ Adlı Projeleri İle Birinci Oldu.

Mersin İl Milli Eğitim Müdürlüğü İle Türk Kızılayı Mersin Şubesi Tarafından Düzenlenen ‘’Bir Okul Bir Ekol Okullar Arası Sosyal Sorumluluk Proje Yarışması’’ Sonuçlandı. Yarışmada Mut Karacaoğlan Ortaokulu ‘’Sayende Artı Bir’’ Adlı Projeleri İle Birinci Oldu. Bu Kapsamda Yoğun Bir Çalışma Süreci Geçiren Ekip, Kızılay Konulu Resim Yarışması, Kan Bağışı Kampanyası ve Kızılay İçin Yardım Kampanyası Düzenledi. Yarışmada Dereceye Giren Öğrenciler ‘’12 Mart İstiklal Marşı’nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy’u Anma Günü’’ sebebi ile düzenlenen törende ödüllerini İlçe Kaymakamı Muammer Köken’den aldılar. Proje Kapsamında Ayrıca İlçe Okullarındaki Öğrencilere De Türk Kızılayını Tanıttılar. ‘’İyiliğe Artı Ver’’ Sloganı İle Kurumları Ziyaret Ederek Projelerini Anlatan Proje Ekibi İlçede Faaliyete Başlayan Türk Kızılayı Şubesi’nin Tanıtımına Katkı Sundular.

Okul Müdürü Tamer Tahir Doğan ‘’Sosyal Sorumluluk Bilinci İle Hareket Ederek, Yoğun Bir Dört Ay Geçiren Proje Ekibimizi Tebrik Ediyorum. İlçemizin Böyle Bir Etkinlikteki başarısına Katlı Sunduğumuzdan Dolayı Ayrıca Mutluluk Duyuyorum.’’Dedi.

Okul Müdür Yardımcısı ve Proje Sorumlusu Hasan Yavuz ‘’Projemizi Baştan sona, adım adım planlı bir şekilde yürüttük. İlçemizde İlimizde ihtiyaç sahibi insanlara bir nebze katkımız olması bizleri mutlu etti. Projeyi hazırlayan, destekleyen, katılan, başarılı olan/olamayan herkese bu iyilik hareketine katkılarından dolayı teşekkür ederiz.’’ Dedi.

Paylaş