Hotline
+905543461075
Mut Mesleki Teknik Anadolu Lisesine CNC makinesi ve 16+1 bilgisayar - Bölgenin Öncü ve İlkeli Haber Sitesi

Mut Mesleki Teknik Anadolu Lisesine CNC makinesi ve 16+1 bilgisayar lkazandırıldı.

Mersin  Mut Mesleki Teknik Anadolu Lisesine CNC router makinesi (bilgisayar kontrollü makine) 16+1 bilgisayar laboratuvarı kazandırıldı.

Geçtiğimiz yıl kaymakam Muammer köken, Milli Eğitim Müdürü Harun Gergin’in Okul ziyaretlerinde Okul eksiklerinin dile getirilmesinin ardından Kaymakam Köken’in Girişimleri ile Mobilya ve iç mekan tasarım alanına cnc router makinesi (bilgisayar kontrollü makine) 16+1 bilgisayar laboratuvarı kazandırıldığı bildirildi.

Okul Müdür vekili Mehmet Şahin, Mobilya ve iç mekan tasarım alanımıza cnc router makinesi (bilgisayar kontrollü makine) kazandırdığımız için devletimiz sağ olsun. Öğrencilerimize teknolojiyi öğrenmeleri ve kullanmalarını sağlamak içi öğretmenlerimizin gerekli bilgi ve donanıma sahip olduğunu biliyorum.

"İNSANI YAŞATKİ DEVLET YAŞASIN” bizde diyoruz ki "ÖĞRENCİYİ YAŞAT Kİ DEVLET YÜCELSİN”

Alanımıza 16+1 bilgisayar laboratuarı kazandırdık, bilgisayar laboratuvarı ni en kısa sürede hizmete açacağız. Öğrencilerimiz auto cad derslerini öğrenecekler ve tasarladıkları çizimi bilgisayar ortamında çizerek CNC ROUTER makinesinde ürüne dönüştüreceklerini belirten Şahin,

ARA ELEMAN DEĞİL ARANAN ELEMAN YETİŞTİRİYORUZ

bizler mutluyuz, öğrencilerimizin de bilgili ve donanımlı yetiştireceğimiz için hep mutlu olacağız.

Mut halkına ve okulumuza hayırlı olsun. emeği geçen Kaymakamımız Muammer Köken, Milli Eğitim Müdürü Harun Gergin ve Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğünden Allah razı olsun dedi.

Haber:mutajans

Paylaş