Hotline
+905543461075
Mut Sosyal Hizmet müdürlüğü çalışmaları aralıksız devam ediyor - Bölgenin Öncü ve İlkeli Haber Sitesi

Mut Sosyal Hizmet müdürlüğü çalışmaları aralıksız devam ediyor

Mut kaymakamlığı Sosyal Hizmet Merkezi müdürlüğü ilçeye bağlı mahallelerde, kaymakamlık koordinesinde ziyaret edildi. Bu çerçevede Hacıahmetli, Narlı, pamuklu, Dereköy ,Sarıkavak mahallelerinde vatandaşların sosyal hizmet merkezinin görevleri, vatandaşa sağladığı kolaylıklar bilgilendirildi.

Mut Sosyan Hizmet Merkezi Müdürü Mehmet Kalemci, devletimizin, çocuk, genç, kadın, erkek, engelli, yaşlı bireylere ve ailelerine koruyucu önleyici destekleyici geliştirici hizmetler ile rehberlik ve danışmanlık hizmetlerinin en kolay ve sağlıklı bir biçimde sunabilmesinin önemi vurgulandı. Vatandaşlarımızın dertlerini yerinde dinleme, yaşlı ve hasta vatandaşlarımıza, evde bakım hizmeti gören vatandaşlarımıza sağlanan hizmetlerin takibi yapıldı. evde bakım hizmetleri ve engelli vatandaşlarımıza sağlanan hizmetler detaylı bir şekilde vatandaşlarımıza anlatıldığını belirten

Kalemci, Aynı zamanda covid-19 virüsü ve buna karşı alınacak tedbirler konusunda maske mesafe ve temizlik hususlarında vatandaşlarımıza bilgi verildi ve gerekli tedbirlerin sağlanması hususunda kaymakamlığımızın talimatları iletildi. Mut Sosyal Hizmet Merkezi müdürlüğü olarak mahallelerimizde yapmış olduğumuz bu faaliyetlerin vatandaşlarımız tarafından çok olumlu bir şekilde değerlendirildiği görüldü. Faaliyetlerimiz imkanlar ölçüsünde bütün mahallelerimizi kapsayacak şekilde devam edecektir dedi.

Paylaş