Hotline
+905543461075
Mut’ta Gençlik Merkezi'nin yapımına start verildi. - Bölgenin Öncü ve İlkeli Haber Sitesi

Mut’ta Gençlik Merkezi'nin yapımına start verildi.

Mersin Gençlik ve Spor İl Müdürü Ökkeş Demir, İlçe Kaymakamı Fatih Erdoğan,nı makamında ziyaretlerinde hayırlı olsun dileklerinde bulunarak ilçeye yapılacak olan Gençlik Merkezi hakkında bilgi verdi.

Kaymakam Fatih Erdoğan ziyaretten dolayı memnuiyet dileklerinde bulunarak ilçemize yapılacak olan Gençlik Merkezi ilçemiz için hayırlı olsun dedi.

Kaymakam Erdoğan, Gençlik ve Spor İl Müdürü Ökkeş Demir, Milli Eğitim Müdürü Harun Gergin, Ak Parti İlçe Başkanı Soner Solak’ın katılımı ile Yazalanı Mahallesindeki 7 bin 771 metre kare alana yapılacak olan Gençlik Merkezi'nin yüklenici firmaya yer teslimi yapıldı.

Kaymakam Fatih Erdoğan, Gençlik ve Spor İl Müdürü Ökkeş Demir ve beraberindekiler yapımı devam eden Güreş salonunda incelemelerde bulunmanın ardından. Proje Okulları olan Osman Nuri Yalman Anadolu Lisesi ile İmam Hatip Anadolu Liselerini ziyaret ettiler. Okullara spor tesisi ve malzeme yardımı yapılması için İstişarelerde bulunuldu.

Gençlik ve Spor İl Müdürü Ökkeş Demir, yapılacak olan Gençlik Merkezi'nin yanına bir adet tenis kort sahası bir adet Basketbol ve Voleybol sahası ile Yüzme Havuzunun yapılacağını ayrıca ilk etapta imkanlar dahilinde Barabanlı Mahallemize Futbol sahası, Hamam, Aşağıköselerli, Kavaklı ve Sakız Mahallelerimize Halı saha yapılacağını söyledi.

Ak Parti İlçe Başkanı Soner Solak ise ilçemize yapılacak olan her türlü yatırımları yakından takip ederek ilçemizin en iyi hizmeti alması için geçe gündüz demeden ilçemizin eksiklerini tespit ederek gerekli çalışmaları yapıyoruz. İlçemiz en güzeline layıktır. Her geçen gün ilçemize yeni yatırımlar yeni projeler geliyor. Bu çalışmalarda emeği geçen başta Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan' a Hazine ve Maliye Bakanımız Sayın Lütfi Elvan'a Milletvekilimiz Sayın Zeynep Gül Yılmaz ve diğer Vekillerimize hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyorum dedi.

haber:Mutajans

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Yorum Yaz


En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.

Paylaş