Hotline
+905543461075
Mut’ta turizme kazandırılması planlanan alanlar incelendi! - Bölgenin Öncü ve İlkeli Haber Sitesi

Çukurova Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Dr. Lütfi Altunsu ve Mersin Yatırım Ofisi Koordinatörü Mesut Özcan, Mut Kaymakamı Muammer Köken’i makamında ziyaret etti.

Genel Sekreter Dr. Lütfi Altunsu ve Kaymakam Muammer Köken, Mut ilçesinde turizme kazandırılması planlanan alanlarla ilgili incelemelerde bulundu.

Turizmde Destinasyon Yönetimi Sonuç Odaklı Programı kapsamında Mut'ta yapılabilecek çalışmalar ve gerçekleştirilebilecek projelere dair bir dizi ziyaretlerde bulunan ÇKA Genel Sekreteri Dr. Lutfi Altunsu, "temel amacımız; kamu kurumları, sivil toplum kuruluşları gibi kar amacı gütmeyen kurumlara kalkınmayla ilgili olabilecek faaliyetleriyle ilgili, kendi kurumsal faaliyetleri geliştirmek Network oluşturma, yatırımlar, uluslararası pazarlama stratejileri gibi ucunda kalkınma olan projeler kabul görmektedir" dedi.  Ziyaretlerde yapımı devam eden Mut OSB alanını ziyaret edilerek Mut Ticaret odası başkanı Gürsel Aydın’dan bilgiler alarak, altyapı eksikliklerinin giderilmesine yönelik istişarelerde bulunuldu.

Kaymakam Köken, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken, karşılıklı hediyeler takdim edildi.

Paylaş