Künyemiz
Künyemiz
Firmamız künyesi.

GÜNLÜK SÜRELİ YAYIN

Yayın Tarihi: 07 ŞUBAT 2008

Haber Yazılımı İmtiyaz Sahibi

AHMET GÜLER

Kurucusu:

AHMET GÜLER

Yayın Sahibi

AHMET GÜLER

Elektronik tebligat-posta adresi:

ahmet.guler.2@hs01.kep.tr

bilgi@mutajans.com

mutajans@hotmail.com

05543461075

Genel Yayın Yönetmeni / AHMET GÜLER

Editörler

ERAY KAAN GÜLER

Yazılım

Web Aksiyon Yazılım ve İnternet Hizmetleri

www.webaksiyon.com

DİKKAT !

Özel haberleri kaynak göstermeden ve haberi www.mutajans.com deki linkine yönlendirmeden yayımlayan diğer site yöneticileri hakkında yasal işlem yapılacaktır. Ajans Haberleri Abonesi dışındaki haber alımı ve yayınlanması haber linki olsa bile yasaktır!

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Haberler Siteadi  harici linklerin sorumluluğunu almaz.

ANADOLU AJANSI (AA) Resmi Abonesidir.

Günlük Ziyaretci Oranları Google Analytics ve Yandex Metrika Tarafından Denetlenmektedir.

Gizlilik Politikası / TR

Copyrigth © 2008 - 2022 MUTAJANS.COM Tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları  mutajans'a aittir. mutajans sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar  mutajans’ın yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur.  mutajans hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

Privacy Policy / EN

Copyrigth © 2008 - 2022 MUTAJANS.COM All rights reserved. All copyrights of all kinds of content such as code, news, pictures, interviews belong to mutajans. All articles, materials, pictures, sound files, animations, videos, designs, designs and arrangements on the mutajans site are copyrighted by law no. 5846. These cannot be copied, distributed, modified or published commercially in any way without the written permission of mutajans. It cannot be copied and used without permission and without specifying the source. Authors are responsible for the published writings and comments. mutagenicity may change at any time without notice. It is not responsible for any of the errors caused by the information on this site.

 

 

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.