AFOR MÜHENDİSLİK-DOĞALGAZ-KLİMA

Afor' da kalite politikamız ulaşılması gereken bir hedef değildir. Sürekli gelişim ve en iyiyi aramak ve fark yaratmak şirketimizin önemli değerleridir. Isıtma ve Soğutma sektöründe müşteri memnuniyetini temel ilke olarak benimsemekle beraber işimizde ve çalışanlarımızda sürekli gelişim sağlamak, insanlara değer veren, bilginin paylaşılması gereken evrensel bir olgu olduğuna inanan, Sorunları örtbas etmek değil de, sorunu kökünden çözmeyi kendine görev edinmiştir. Kalite tüm Afor çalışanları için en önemli görev ve hedeftir. Afor, faaliyetlerini gerçekleştirirken mevcut yasa ve yönetmeliklere, ilgili standartları uygulayarak müşteri memnuniyetini sağlamak olmazsa olmazımızdır. İnsan faktörü şirketimiz için en değerli varlıktır. Çalışanlarımız İş sağlığı ve güvenliğini sağlamak bilgi ve beceri düzeyini artırmak en önemli hedefimizdir. Genel Müdür Levent ÇELİK

AFOR MÜHENDİSLİK-DOĞALGAZ-KLİMA

AFOR MÜHENDİSLİK-DOĞALGAZ-KLİMA
Kategori
Ad Soyad
İl/İlçe
Mersin/yenişehir
Adresi
Mersin/Yenişehir
Telefon
530 458 50 11
Cep Telefon
544 327 67 00
Faks
Web Sitesi
www.aformuhendislik.com
E-Posta
levent@aformuhendislik.com
Yayın Tarihi
05.07.2022 11:55

Afor' da kalite politikamız ulaşılması gereken bir hedef değildir. Sürekli gelişim ve en iyiyi aramak ve fark yaratmak şirketimizin önemli değerleridir. Isıtma ve Soğutma sektöründe müşteri memnuniyetini temel ilke olarak benimsemekle beraber işimizde ve çalışanlarımızda sürekli gelişim sağlamak, insanlara değer veren, bilginin paylaşılması gereken evrensel bir olgu olduğuna inanan, Sorunları örtbas etmek değil de, sorunu kökünden çözmeyi kendine görev edinmiştir.

Kalite tüm Afor çalışanları için en önemli görev ve hedeftir. Afor, faaliyetlerini gerçekleştirirken mevcut yasa ve yönetmeliklere, ilgili standartları uygulayarak müşteri memnuniyetini sağlamak olmazsa olmazımızdır. İnsan faktörü şirketimiz için en değerli varlıktır. Çalışanlarımız İş sağlığı ve güvenliğini sağlamak bilgi ve beceri düzeyini artırmak en önemli hedefimizdir.

Genel Müdür
Levent ÇELİK

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.